שקיות ממותגות וסוגיהן

מגוון עסקים על מגוון סוגים משתמשים בשקיות ממותגות, כול עסק ועסק יש לו צורך שונה בשקית ממותגת משלו.

בעל עסק הרוצה להפוך את העסק שלו למותג מוכר, בין היתר צריך שקית ממותגת גם מבחינת גודל השקית, הצבע שלה, החומר שלה, הנפח שלה על פי המוצרים שהוא מוכר, גודלם, משקלם ועוד גורמים נוספים. 

סביר להניח כי חנות המוכרת מוצרי כושר , תחזיק שקיות ממותגות שונות מחנות המוכרת שעונים

במאמר הבא ניגע בסוגי השקיות האפשריות לסוגי החנויות שונות.

 

 

חנות בגדים

אז אילו שקיות מתאימות דווקא לחנויות בגדים, האם יש רק סוג אחד של שקית המתאים לאותה סוג חנות והאם כדאי לקחת גודל אחיד או מספר גדלים. כאשר מדובר על חנות המוכרת אך ורק בגדים ולא מוצרים מעבר, אין צורך במספר גדלים, גודל אחיד לשקית יכול להתאים 

 

חנות מוצרי ספורט

עוד פרמטרים שיש להתחשב בהם נוגעים למיתוג. כלומר יש לשאול האם מבקשים שהשקית תכיל את הלוגו של החברה, או שמא מספיק טוב שהיא תהיה כללית. עוד יש לבחון האם יש לכם מדבקות עם שם המותג, או אולי סרט ייעודי, וזאת על מנת להתייחס נכונה אל בחירת הצבעים. בנוסף אין לשכוח את צבעי המוצר, כלומר אם מדובר במוצר בעל צבעים שולטים, הרי שגם בהם יש להתחשב בעת בחירת צבע השקית, ולו על מנת ליצור הרמוניה עיצובית.

 

חנות מוצרי חשמל 

 

שקיות אריזה לעסק מיוצרות מחומרי גלם שונים, בהם ניילון, נייר קרטון וכד’. אנו באימפריית הניילון מייצרים שקיות מפוליתיאלן LD (Low density) ,HD (High density) ,MD (medium) בבואנו להחליט איזה מוצר יתאים עבורנו עלינו לבחור בחומר המתאים וכמובן להגדיר את העובי הנכון עבור השקית, חשוב להוסיף כי ככל שהשקית עבה יותר כך היא תשווה לשקית רמת איכות גבוהה יותר ותהייה עמידה לאורך זמן רב יותר.לבסוף נציין שגם יש לבחון את אופי הידית ואת כלל עיצוב השקית.