שקיות ממותגות לחנויות רחוב

שקיות ניילון ממותגות באימפריית הניילון

 

מיתוג בשקית

 

מדוע שקיות ממותגות לחנויות רחוב בהתאמה אישית חיוניות לקידום ושיווק מותג?

שקיות ממותגות לחנויות רחוב בהתאמה אישית נחשבות ליקרות יותר בהשוואה לשקיות גנריות. אך הן מציעות יתרונות משמעותיים שיסייעו בקידום מוצרי ומותגי החברה. הסיבה לכך קשורה בחשיבות האריזה, שטומנת בחובה הרבה מעבר להיות אמצעי לאריזת המוצרים שמוכרים ללקוחות. לשקיות ממותגות לחנויות רחוב בהתאמה אישית יש השפעה עצומה על תפישת המוצרים, בית העסק או החברה והמהלך השיווקי אותו מעוניינים לקדם.
 

שקיות ממותגות כפרסום חוצות.

 

מדובר גם על השיטה המשמעותית ביותר של פרסום חוצות ועל דרך לשמור את המותג בראשם של הלקוחות והציבור בקרבו הם מתהלכים. לקוחות חדשים נחשפים למותג ולמצרים. הם יזהו את הלוגו כשהם יראו אותו במקום אחר. הלקוחות ירגישו טוב יותר לגבי הרכישה שלהם ולקוחות פוטנציאליים אחרים יראו את הלוגו. 
 

כול עסק ושקיותיו.

 

שוק השקיות מציע מגוון רחב של שקיות ממותגות בטווח מחירים רחב. יש צורך למצוא את השקית המתאימה לבית העסק ולמוצרים הנמכרים בו. יהיה שוני בין שקית של חנות תבלינים לבין שקית של חנות בגדי יוקרה. הסגנון הנבחר של שקיות ממותגות לחנויות רחוב, בשילוב עם התוכן והעיצוב שהותאמו אישית יעניקו יתרון מובהק על פני בתי העסק המתחרים, שיבחרו בשקיות גנריות שאינן ממותגות. 
 

 

לא בהכרח המחיר

 

בעוד שהמחיר הוא ללא ספק גורם חשוב בקביעת ספק השקיות, כדאי לוודא שהאיכות אותה הוא מספק עולה בקנה אחד עם הדרישות והצרכים. מחיר זול מאוד יכול לעתים לגרור ייצור של שקיות שיקרעו ולא יעמדו בסטנדרטים של המיתוג אותו מבקשים ליצור. בהמשך לכך עלולים להיגרם כשלים לוגיסטיים ותפעוליים.  

 

 

 

 

אימפריית הניילון עוסקת מייצרת מגוון רחב של שקיות ממותגות ממגוון סוגים. 

לחצו על הטלפון מטה והתקשרו עכשיו