שקיות פלסטיק ויתרונותיהן

 

כולנו יודעים היום את חשיבות ייצור שקיות ממותגות לעסקים. מיתוג טוב עם לוגו טוב נמצא כמעט בכול נכס שקשור לעסק,בין אם מדובר על כרטיס ביקור, אתר אינטרנט, או כול פרסומת ניידת אחרת, גם שקית ממותגת לעסק חשובה ביותר לפרסום ושיווק העסק.
 

לא ידעתי עליו עד עכשיו.

יש המון עסקים קטנים/בינוניים אשר אינם מוכרים עדיין לקהל היעד אשר אליו הם פונים, אותם עסקים מוכרים מוצרים פיזים ולא שירותים כגון מסעדות וחנויות. בעולם הפרסום חשוב מאד שיהיה לוגו לאותו עסק, לוגו קליט
פשוט שמעביר את המסר.
הלוגו אחראי לשידור פניו של העסק אל עיניו של הלקוח הפוטנציאלי. אותו לוגו בעצם נחרט בזכרונו של הלקוח הפוטנציאלי ומכאן ואילך נכרתת ברית בין העסק לבין ההכרה בו מצד הלקוח.

 

מודעות קודמת לעסקה.

כול יום אנו נחשפים למאות אם לא לאלפי מותגים מבלי שאנו שמים לב אליהם, אותם מותגים נחרטים לנו בזיכרון  בעזרת הלוגו שלהם

מבלי שאנחנו יודעים ובהמשך היום, שבועות, חודשים או שנים פתאום יצוף לנו אותו לוגו. כך קרה גם לי מספר פעמים וכך מתגלים להם העסקים הרלוונטים לצורך ותחומיי החיים שלנו. כאשר הלוגו של העסק שלנו נחשף למאות אנשים ביום אנו בעצם "צדים" את הלקוחות שלנו בעזרת הלוגו ויוצרים מודעות. עכשיו קהל היעד שלנו
מודע לקיומינו וזה רק עניין של זמן עד שיגיע אלינו לרכוש.
מעבר לפרסומות בטלוויזיה, מעבר לכרטיסי ביקור ומעבר לקידום העסק באינטרנט גם הדפסת הלוגו שלנו בשקית ממותגת הוא דבר חשוב בהחלט.

 

קניה והכרת תודה.

הגיע הלקוח, קיבל את המוצר שהוא חיפש בתוספת של שירות טוב עם חיוך מצידנו ופה נכרתה לה ברית של לקוח מרוצה וחוזר. כול ההכרה של תהליך קניה זה הגיע אלינו לאחר הופעת השקית הממותגת אל מול הלקוח במפגש ראשון, לקוח שכנראה לא היה מודע אלינו ללא אותה שקית.

אימפריית הניילון מתמחה בייצור שקיות ממותגות לעסקים כגון מסעדות וחנויות.
בנוסף אימפריית הניילון מייצרת גם גלילי שקיות פוליאתילן לסחורות סיטונאיות