שקיות ממותגות עם צבע

שקיות ניילון ממותגות באימפריית הניילון

למה, צבע

תחום השיווק מכיל מספר גורמים העוזרים לנו בתור בעלי עסקים למכור.
שקיות ממותגות הינם אחד הכלים היותר חזקים העוזרים לנו להחזיר את הלקוח אלינו ולגרום לו להיות קשור אל העסק שלנו. אחד מהדברים החשובים שאנו צריכים לחשוב עליו בגורם השיווקי הוא צבע השקית שלנו המסמלת את מה שהעסק מוכר.
בחירת הצבע הנכון לשקית לעסק חייבת נכונה, ולא לבחור צבע לא תואם למטרות השיווקיות שלנו. 
 

אז איזה צבע 

 

אנו בוחרים את צבע השקית לעסק שלנו על פי סוגי המוצרים שאנו מוכרים, מה אנו רוצים לגרום ללקוח להרגיש, איך המוצר שלנו עונה על הצרכים שלו וכמובן איך הלקוח מתנהג כשהוא רואה את הצבע שלנו.

על פי מספר תיאוריות לכול צבע יש השפעות עלינו. הצבעים בעצם מכוונים אותנו להתנהג בצורה מסוימית מבלי שאנו מודעים לכך על פי מה שכול צבע מסמל.

 

אדום- צבע תוסס וחי בעל מספר משמעויות, מוגדר כצבע מאד סוער המסמל עוצמה, אנרגיה וקשור גם לפעילות גופנית. בדרך כלל עסקים הקשורים לתחום הספורט משתמשים באותו צבע כדי לגרום ללקוח להרגיש כי  עם המוצר שלנו הלקוח ירגיש שהמוצר שלנו נותן לו את האנרגיה להתאמן.

 

ירוק-צבע המסמל חיוניות, פוריות, בריאות והתחדשות.

בדרך כלל עסקים בתחום הבריאות משתמשים בצבע הזה וזה יהיה כנראה גם צבע השקית של אותו עסק.

יש עוד מגוון רחב של צבעים המשמשים אותנו בעלי העסקים לשיווק העסק, על פי תכונות הצבע אנו צריכים להתאים את אותו צבע אל המוצר שלנו

 

 

במאמר נגענו בחשיבות הצבעים שאנו צריכים לבחור לשקיות שלנו בעסק, כול צבע יש לו משמעות שתעזור לנו להצרב בתודעתו של הלקוח ולהחזיר אותו אלינו לעסק. 

 

 

אנו באימפריית הניילון דואגים לשקיות ממותגות איכותיות המותאמות במיוחד עבור עסק הלקוח מבחינת הצרכים
שלו, סוג העסק שלו וכמובן קהל הלקוחות שלו.