להציל את העולם בעזרת שקית

שקיות ניילון ממותגות באימפריית הניילון

יש לא מעט סיבות לכך שכדאי להתחיל להשתמש בשקיות נייר. להגן על העולם היא אחת מהן

שקיות ניילון הפכו למפורסמות וטרנדיות למדי. רבים השתמשו בהם כמעט בכל רחבי העולם. זאת, עד שנמצא כי השקיות מסוכנות לרווחת כוכב הלכת שלנו ואנשים החלו בחיפוש תחליפים שיכולים להחליף את שקיות הניילון ולהציע תרופה. הפתרון נמצא כשהגיע הרעיון להשתמש בשקיות נייר.

 

לשקיות נייר השפעה נמוכה יותר על הסביבה, בהשוואה לשקיות ניילון. נייר ניתן למחזור ונראה שהוא התחליף הטוב ביותר. נייר מתכלה ביולוגית, בעוד שניילון העשוי פלסטיק מהווה איום, משום שהוא אינו בטוח ומזיק לסביבתנו. נדרשות מאות שנים עד שפלסטיק מתמוסס לאחר שקוברים אותו במזבלה. לפי מספר הדיווחים, פלסטיק אינו מתכלה כלל ויתכן שיש צורך בחמש מאות או אלף שנה עד שקרני UV מהשמש הורסות אותו. זאת, להבדיל משקיות נייר, שמתכלות תוך זמן קצר, בפשטות ובלי מאמץ.

 

אם אנשים רבים יתחילו להשתמש בשקיות נייר, בסופו של דבר תגבר הדרישה. בהמשך לכך, יפתח הייצור של שקיות ניילון. ככל שנרבה להשתמש בשקיות נייר, הסביבה שלנו תלך ותירפא. אחד היתרונות המצוינים בשקיות נייר הוא שהן מיוצרות כמוצר המיועד למחזור. לרוב משתמשים בנייר ובסיבים, על מנת לייצר את השקיות וזה מסייע לתהליכי מחזור.

 

שקיות נייר יכולות להציל בעלי חיים ימיים. פסולת מפלסטיק, הכוללת שקיות ניילון, היא הסיבה העיקרית למותם של יצורים ימיים רבים. שקיות ניילון יכולות לחסום את דרכי הנשימה שלהם או את דרכי העיכול. בגלל הרעב מתים לא מעט בעלי חיים, בהם צבי ים, לוויתנים וציפורי ים. רוב בעלי החיים מתבלבלים וחושבים ששקית הניילון היא מדוזה או מזון אחר ובולעים אותה. ניתן להמנע ממצב כזה אם משתמשים בשקיות נייר.

לחצו על הטלפון מטה והתקשרו עכשיו