בין המסעדה לחנות

שקיות ניילון ממותגות באימפריית הניילון

 

הבדלים בשקית

 קראו על ההבדלים שבין שקיות ממותגות לחנויות לבין שקיות ממותגות למסעדה.

שקיות ממותגות יכולות לשמש בתי עסק שונים. ההבדל בין שקיות ממותגות לחנויות ושקיות ממותגות למסעדה קשור בעיקר בסוג המוצר. שקיות ממותגות מאפשרות לבית העסק לשלוט בהפצת הקמפיין בקרב לקוחות נוספים ולפנות לקהל יעד מסוים. 

 

 

שקיות מוכרות יותר

 שקיות ממותגות מאפשרות לחנויות לקדם את המותג או את המהלך השיווקי המסוים סביב המותג אותו מעוניינים להבליט. באותו אופן, שקיות ממותגות למסעדה יכולות לקדם את המותג תחתיו פועלת המסעדה; מהלך שיווקי, כגון מבצע או הנחה; מנות מסוימות אותן מעוניינים להבליט. אך ההבדל המרכזי הוא במוצר: בעוד שבמסעדה יקדמו אוכל, בחנויות השקיות הממותגות יקדמו מוצרים שונים אחרים.

 

שקית לסועד

ברוב המקרים, שקיות ממותגות למסעדה ישמשו בעיקר לשם משלוחים או לשם קנייה של מנות לקחת. השקיות הממותגות יעוצבו באופן שיקל על נשיאה של מזון, להבדיל משקיות ממותגות לחנויות, שיותאמו לנשיאת המוצר אותו מוכר בית העסק. 

בשני המקרים, שקיות ממותגות הופכות למעין לוח מודעות, שהולך עם הלקוח לכל מקום בו הוא נמצא. לוח המודעות משמש את בית העסק, בין אם חנות ובין אם מסעדה, לצורך תקשורת עם הסביבה והפצת בשורת העסק. עם זאת, סביר להניח שאחד ההבדלים בין שקיות ממותגות לחנויות ושקיות ממותגות למסעדה, יהיה עיצוב השקית. 

העיצוב ישפיע באופן ישיר וחד משמעי על תפישת המותג בקרב הלקוחות. לכן שקית ממותגת למסעדה אמורה לעורר בקהל היעד רעב לאוכל אותו מכינים במסעדה. זאת, בעוד ששקיות ממותגות לחנויות אמורות לעורר בקהל צורך מסוים למוצר, כך שהלקוחות יגיעו לחנות על מנת לרכוש אותו.

 

 

 

 

אימפריית הניילון עוסקת מייצרת מגוון רחב של שקיות ממותגות ממגוון סוגים. 

לחצו על הטלפון מטה והתקשרו עכשיו