שקיות אריזה
שקיות אריזה לעסק
בחירת שקיות אריזה לעסק

לחצו על הטלפון מטה והתקשרו עכשיו

כאשר מדובר באריזות, המשפט “אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו” אינו רלוונטי, זאת כי בכוחה של אריזה להפוך כל מוצר להיות הרבה יותר מיוחד, יוקרתי ואף נחשק. קחו לדוגמה בקבוק יין. הוא יכול להינתן לכם במתנה ארוז בתוך שקית סופר. במקרה זה מיד תניחו שמדובר ביין זול ולא מוצלח, אך אם אותו בקבוק ייארז כהלכה, אתם עשויים לחשוב שהוא יוקרתי ואף הרבה יותר טעים. ולכן אין לזלזל בכוחה של אריזה, ועל כן השאלה שיש לשאול היא איך לבחור שקיות ממותגות לעסק?

 

בחינת קהל יעד ואופי המוצר

על השאלה “איך לבחור שקיות אריזה לעסק” יש לענות במספר שאלות חוזרות, וזאת על מנת לקבל תשובה יותר מדויקת. כך למשל יש לברר מה מבקשים לשדר ולהבין האם המוצר מגיע מתחום ההייטק, או שמא מתחום הטבע. האם המוצר מיועד לילדים או שמא לאנשי עסקים. האם המוצר כבד, או לחלופין חסר משקל. האם המוצר גדול או קטן וכדומה. כלומר על מנת לקבל החלטה מושכלת, יש לבחון נכונה הן את קהל היעד והן את אופי המוצר.

 

הרמוניה עיצובית

עוד פרמטרים שיש להתחשב בהם נוגעים למיתוג. כלומר יש לשאול האם מבקשים שהשקית תכיל את הלוגו של החברה, או שמא מספיק טוב שהיא תהיה כללית. עוד יש לבחון האם יש לכם מדבקות עם שם המותג, או אולי סרט ייעודי, וזאת על מנת להתייחס נכונה אל בחירת הצבעים. בנוסף אין לשכוח את צבעי המוצר, כלומר אם מדובר במוצר בעל צבעים שולטים, הרי שגם בהם יש להתחשב בעת בחירת צבע השקית, ולו על מנת ליצור הרמוניה עיצובית.

 

חומרי גלם

שקיות אריזה לעסק מיוצרות מחומרי גלם שונים, בהם ניילון, נייר קרטון וכד’. אנו באימפריית הניילון מייצרים שקיות מפוליתיאלן LD (Low density) ,HD (High density) ,MD (medium) בבואנו להחליט איזה מוצר יתאים עבורנו עלינו לבחור בחומר המתאים וכמובן להגדיר את העובי הנכון עבור השקית, חשוב להוסיף כי ככל שהשקית עבה יותר כך היא תשווה לשקית רמת איכות גבוהה יותר ותהייה עמידה לאורך זמן רב יותר.לבסוף נציין שגם יש לבחון את אופי הידית ואת כלל עיצוב השקית.

 

שתהיה בחירה נעימה.

איך לבחור שקיות אריזה לעסק?​